7J1A3839 (1)

Олексій Гончаренко: Громадянам України потрібен український президент – нам не потрібен путінізм і авторитаризм

Відсутність норми щодо незалежного конкурсного відбору кандидатів на посаду голови НАБУ та ДБР у тексті змін до Конституції, по суті, означає втрату ними незалежності від інших гілок влади, – про це з трибуни Верховної Ради заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко.

«Змінами до Конституції України фактично пропонується вбити незалежність антикорупційних органів: Національного антикорупційного бюро і Державного бюро розслідувань. Якщо це не так, то чому в тексті немає згадки про незалежні процедури відбору кандидатів на посади директора ДБР та НАБУ», – сказав Гончаренко.

Парламентар закликав звернути увагу на те, що зміни повноважень президента необхідно здійснювати для наступників, адже закон не має зворотної сили, і українці обрали Зеленського як людину, яка відповідає за певні сфери.

«Президента України обрав народ України на певні повноваження. І коли громадяни України обирали Володимира Зеленського президентом України, цих повноважень президента України не було.

І якщо зараз ми хочемо їх розглядати, то це можна розглядати лише для наступного президента України, якого громадяни оберуть з такими повноваженнями. Бо єдиним джерелом влади в Україні є народ», – наголосив Олексій Гончаренко.

Він закликав нову владу не реалізовувати в Україні російський сценарій монополізації влади, а захистити демократію.

«Здається, що Володимир Олександрович переплутав своє ім’я. Йому здається, що він став Володимиром Володимировичем. Нам не потрібен Володимир Володимирович!

Громадянам України потрібен український президент! Нам не потрібен путінізм в Україні! Він забирає на себе всі повноваження: Нацгвардія, НАБУ, ДБР — все одна людина. Це хто? Монарх? Сьогодні ми стоїмо перед серйозним викликом приходу авторитаризму в Україну. Захист демократії – це нині має стати гаслом кожного відповідального політика», – сказав парламентар.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers